Hakkımızda

'Your Worldwide Solution Partner’'

Biz Sakarya merkezli bir üretim şirketiyiz. Biz ve ortağımız T-Steel (Almanya), bir Mühendislik, Tedarik, İnşaat ve Montaj (EPCI) şirketi olarak uluslararası ölçekte faaliyet gösteriyoruz. Avrupa, Afrika, Avustralya ve Orta Doğu'da referanslarımız bulunmaktadır. Şirketimizin hedefleri Avrupa, Afrika, Avustralya ve Orta Doğu'nun ötesine geçmektedir. Dünyanın her yerine çalışmaya açığız. Farklı hacimlerde çeşitli çelik projelerini yürütüyoruz. Vizyonumuz dünya çapındaki tüm çelik yapı ve yapısal parçalar konularında lider çözüm sağlayıcı olmaktır. Misyonumuz, gelişime ve müşteri memnuniyetine inanan, çeşitliliğe sahip bir ekip oluşturmak, çelik yapı tasarımlarında, imalatında ve montajlarında sürdürülebilir inovasyon ve kaliteye ilham vermektir.


Proje yönetimi, tasarım ve imalat süreçlerinin tümünde personelimizin profesyonel yaklaşımı ve yetkinliği, projelerin zamanında teslim edilmesini sağlar. Ayrıca Mono Steel, tüm müşterilerine hiçbir ek ücret ödemeden nakliye ve nakliye danışmanlığı hizmetleri sunmaktadır. İnşa edilecek yapıların detayları, 3D çizimler ve hassas statik hesaplamalar ile bilgisayar programları ile simüle edilmektedir. Hizmetlerimiz arasında yapı ve binaların bilgisayar simülasyonları, 3D çizimler yer almaktadır. ve hassas statik hesaplamalar. İmalatı ve montajı yapılacak yapıların simülasyonları ve analizleri teorik uzmanlar ve pratik deneyimlere göre yapılmaktadır. Büyük ya da küçük her projede hataya sıfır tolerans uyguluyoruz. Modern makine parkurumuz ve proje yönetimi program ve yazılımlarımızı kullanarak kaliteli ve zamanında teslimat sağlıyoruz. Global ölçekte iş yapmanın yanı sıra, ortaya çıkabilecek farklı sorunlara çözüm üretecek potansiyel bir ortak olarak kendimizi sunmayı hedefliyoruz. Çelik konstrüksiyon sektöründe mottomuz “Dünya çapında çözüm ortağı”'dır. Bu nedenle ana yüklenici olma kabiliyeti ve kapasitesinin tamamına sahip olmakla birlikte alt yüklenici olarak çalışmayı tercih ettik.

Temel değerlerimiz

  • Bütünlük
  • Kusursuzluk
  • Sürdürülebilirlik
  • Profesyonellik
  • İşbirliği ve ortaklık

Our Values

  • Etik
  • Verimlilik
  • Takım çalışması
  • Şeffaflık
  • Kucaklanmış çeşitlil

Tüm üretimlerimiz Avrupa standartlarına uygun olarak yapılmaktadır. Sahip olduğumuz çeşitli sertifikalar, kalite açısından farklı beklentileri karşılamak için gereken her şeye sahip olduğumuzu göstermektedir. Hizmetlerimiz, komple/kapsamlı çelik yapı imalatı ve çelik yapı malzemeleri tedarikinden oluşmaktadır. Çelik yapılar yüksek teknik yapılardan temel çelik yapılara kadar çeşitlilik gösterir. Çelik Yapı malzemeleri arasında EN Standartlarına uygun çelik profiller, Donatı çeliği, Sandviç paneller, Trapez saclar ve endüstriyel kapılar bulunmaktadır.

Kalite Politikamız


Kaliteli hizmet ve ürünler sunmak önceliğimizdir, bu nedenle şirketimiz, her düzeyde farklı operasyonlarımızı yöneten katı bir kalite politikasına sahiptir. Kalite politikamızı okumak için görsele tıklayın