• PROJE TASARIMI

  • MALZEME TEDARİĞİ

  • PRODUCTION STAGE*

  • SHIPMENT*

  • CONSTRUCTION SITE*

  • KALİTE


Mühendislik, satın alma, inşaat ve kurulum alanlarındaki uzman ekibimiz size projeniz için gereken bilgi ve tavsiyeleri tüm proje boyunca gereken yardımı sağlar ve yönlendirir.

ULUSLARARASI REFERANSLAR

Avrupa'nın, Afrika'nın, Avustralya'nın, Orta Doğu'nun ve daha fazlasının çeşitli yerlerinde çeşitli projeler yürütmek için farklı büyüklükteki şirketlerle çalıştık. Uluslararası çeşitli deneyimlerimizle hizmetinize amadeyiz.

MODERN EKİPMAN LİSTESİ

Modern ekipman listemiz, yenilikçi teknolojimiz ve derin sektör deneyimlerimiz sayesinde üretimi hızlandırabiliyor ve zamanında ve hatasız olarak kalıcı değer sunabiliyoruz.

AVRUPA NSTANDARTLARI

İşimizi yürütürken kalite, verimlilik ve güvenliği sağlamak için Avrupa Standartlarının oluşturduğu yüksek kalite standartlarını sıkı sıkıya uyguluyoruz.


Karmaşık yapısal projeler

Yüksek performans yapılar

Çelik yapı imalatı

Kuruluma hazır proje gönderimi

HAKKIMIZDA

Biz bir Türk imalat ve inşaat şirketiyiz. Çelik yapı imalatı, proje tasarımı, yönetim, inşaat ve danışmanlık hizmetlerinde uzmanız. Mono Steel'in yüksek üretim kapasitesi, yüksek profilli projeler yürütmesine olanak sağlar. Çelik Yapılar ve Yapı parçaları İmalatı, Mühendislik, Tedarik, İnşaat ve Montaj (EPCI) alanlarında hizmet vermekteyiz. Mono Steel aynı zamanda bir alt firmamız olan Mono Trade üzerinden çelik konstrüksiyon ile ilgili yapı malzemelerinin pazarlamasını ve satışını da yapmaktadır.

WORLDWIDE SOLUTION PARTNER

Tek başına veya yüklenici olarak tam kapasite ve kapasiteye sahip olmamıza rağmen, alt yüklenici olarak çalışma tercihi ile dünyanın her yerindeki tüm projelerinizde yanınızda olmaya hazırız.

HİZMETLER & ÜRÜNLER

Çeşitli hizmetlerimiz, çelik yapı ve yapı parçalarının imalatı - üretilen çelik yapıların montajı - proje tasarımı - mühendislik - araştırma ve geliştirmeden oluşmaktadır. Yıllar içinde dünya çapında geliştirdiğimiz projeler sayesinde biriktirdiğimiz bilgi birikimimiz ile geleceği şekillendiriyoruz.